زمان یکی از با ارزش ترین سرمایه های انسانی است که باید از آن به بهترین نحو ممکن استفاده شود. اهمیت زمان آنقدر برای بشر شناخته شده بود که همواره سعی داشته و دارد، تا برای رسیدن به اهداف خود کوتاه ترین مسیر را انتخاب کند. مسیری که او را زودتر به هدف مورد نظر خود برساند.

در سال های اخیر با توجه به بازار آشفته روغن‌ها و مکمل‌ها و وجود محصولات تقلبی، مصرف‌کنندگان نگران تهیه محصولات مورد نیاز خود بوده‌‌اند. در این بازار پیدا کردن برند خوب و با کیفیت و اورجینال سخت بوده است.

ترکیب دو عامل فوق، یعنی زمان و اصالت محصولات، مرجعی را می‌طلبد که دسترسی به روغن‌ها و مکمل‌های خودرو را برای ما در سریع‌ترین زمان ممکن امکان‌پذیر سازد. به این نیاز در فروشگاه خودرو مدیک پاسخ داده شد تا با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، خرید انواع روغن‌ها و مکمل‌ها برای خودروها را آسان سازد.

فروشگاه اینترنتی خودرو مدیک به عنوان یکی از بهترین مرجع‎های تخصصی فروش روغن و مکمل خودرو فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرد.

فروشگاه خودرو مدیک برای دستیابی به رضایت مشتریان خود که یکی از اهداف اصلی این فروشگاه است، همواره سعی دارد تا به کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه‌ای داشته باشد. ارائه با کیفیت‌ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل بودن محصولات نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنند.

عامل کیفیت به تنهایی نمی‌تواند رمز موفقیت یک فروشگاه باشد. قیمت، یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید است که می‌تواند مشتری را ترغیب به خرید یا از آن دلسرد کند. ارائه محصولات با قیمت مناسب از اصلی‌ترین رموز موفقیت فروشگاه خودرو مدیک است.

شاید یکی از برتری‌های فروشگاه‌های حضوری بر فروشگاه‌های غیر حضوری (اینترنتی) اطمینان خاطر مشتری از صحت کالا پیش از خرید است. مشتری در فروشگاه‌های حضوری کالای مورد نظر خود را مشاهده می‌کند و پس از کسب اطمینان از بابت سالم بودن جنس نسبت به خرید آن اقدام می‌کند. در صورتی که در فروشگاه‌های اینترنتی چیزی به نام مشاهده جنس پیش از خرید وجود ندارد. اما فروشگاه خودرو مدیک با همان هدف اولیه که بر اطمینان بخشی به مشتریان خود و جلب رضایت آن‌ها بنا نهاده شده، این فرصت را به مشتریان خود می‌دهد که تا 7 روز پس از خرید کالا با شرایطی که معین شده است نسبت به بازگشت محصول اقدام کنند.

در راستای خدمت‌رسانی بهتر به مشتریان، فروشگاه خودرو مدیک با بهره‌گیری از تیم فنی متخصص به سوالات مشتریان پیش از خرید پاسخ خواهد داد. خودرو مدیک امیدوار است تا بتواند محیطی امن و شرایطی آسان را برای خرید انواع روغن‌ها و مکمل‌های خودرو برای شما فراهم کند.