گارانتی اصالت خودرو مدیک

شرایط گارانتی اصالت خودرو مدیک به شرح زیر می‌باشد:

  1. مدت زمان گارانتی اصالت خودرو مدیک 12 ماه از تاریخ خرید می‌باشد و خودرو مدیک گارانتی می‌کند که محصول خریداری شده اصلی بوده و حداقل دارای 12 ماه تاریخ مصرف می‌باشد.
  2. برچسب گارانتی اصالت خودرو مدیک، بدون مهر برجسته پس زمینه خودرو مدیک و کد اصالت معتبر فاقد اعتبار است.
  3. گارانتی اصالت خودرو مدیک فقط جهت ضمانت اصلی بودن محصول می‌باشد و شامل موارد دیگر از جمله نحوه عملکرد محصول و بازده محصول، هرگونه آسیب فیزیکی به محصول و موارد دیگر نمی‌باشد. تضمین عملکرد محصول بر عهده شرکت تولید کننده محصول بوده و خودرو مدیک هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
  4. هرگونه مشکلات و یا صدمات احتمالی به خودرو و افراد، ناشی از استفاده درست و یا نادرست محصول بر عهده خریدار و یا مصرف‌کننده محصول بوده و خودرو مدیک هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
  5. بهترین زمان استفاده از محصولات تا 5 سال پس از تاریخ تولید محصول می‌باشد. (این شرایط در صورت حفظ و نگهداری محصول در جای خشک و خنک و به دور از تابش مستقیم نور خورشید می‌باشد.)
  6. محصولات با گارانتی اصالت خودرو مدیک تنها توسط پنل فروشندگی کارسی در دیجی‌کالا عرضه می‌شوند و عرضه آن‌ها توسط سایر فروشندگان و یا فروشگاه‌ها فاقد اعتبار است.
  7. تنها راه ارتباطی با کارشناسان خودرو مدیک جهت اخذ راهنمایی و یا استعلام اصالت محصولات در واتس‌اپ خودرو مدیک به شماره 09353040666 می‌باشد.
  8. فروش محصولات با برچسب اصالت طلایی خودرو مدیک در سایت دیجی‌کالا تنها توسط پنل فروشندگی کارسی مجاز بوده و در صورت فروش توسط دیگر فروشندگان جعلی و غیر قانونی می‌باشد.
  9. از تاریخ 1402/09/05 برچسب اصالت طلایی خودرو مدیک از تمامی محصولات ووفر در سایت دیجی‌کالا حذف شده است.
برچسب اصالت طلایی خودرو مدیک